• گروه مهندسی ماریان

  گروه فنی و مهندسی ماریان با 10 سال سابقه درخشان در زمینه فروش و اجراء با کادری مجرب از مهندسین, همواره جزء شرکت های پیشرو در زمینه ی تاسیسات مکانیکی ساختمان ها در استان خراسان رضوی بوده است. از جمله خدمات این شرکت:
  بیش از 400000 هزار متر مربع اجرا سیستم گرمایش از کف
  سیستم های آبرسانی سرد و گرم ساختمان
  سیستم های فاضلاب
  موتورخانه
  استخر و سونا

   
 •  

  محصولات پلی ران اتصال

  کارخانه پلی ران اتصال با 38 سال تجربه بعنوان معتبر ترین تولید کننده تخصصی اتصالات پلیمری در ایران از سال 1382 اقدام به بومی سازی تکنولوژی Push Fit در جهت ارتقاء کیفیت سیستم های فاضلابی نموده است. از مزایای این سیستم میتوان به مقاومت اجزا در برابر تنش های مکانیکی, حرارتی و شیمیایی و همچنین اجرا سریع و ایمنی در شرایط آتش سوزی نام برد.

  پلی ران پس از تحقیقات فراوان با افزودن لایه Poliran-kb و استفاده از فناوری نانو اقدام به ساخت بی صداترین لوله فاضلابی جهان نموده است.

 • محصولات بوش

  شرکت ماریان افتخار دارد بعنوان نماینده انحصاری شرکت بوش در استان خراسان در خدمت مردم باشد.

   

  مزایای سرویس

  کم صداترین پکیج دیواری جهان

  بالاترین سطح استاندارد

  بازدهی بسیار بالا 90%

  25 ماه ضمانت و نصب رایگان

 • گرمایش از کف

  در سيستم هاي گرمايشي متداول، تا 70% گرما نزديك سقف جمع مي شود و نزديك كف دماي پايين تري را داريم. اين شرايط محيطي با آسايش ما مطابقت ندارد. ما هنگامي آسوده تريم كه پاي ما گرم و سر ما خنك تر باشد. بنابراين گرما بايد در جايي توليد شود كه به آن بيشتر نياز است، يعني در كف.
  سيستم گرمايش كفي انقلابي در نحوه ي گرم كردن ساختمان هاست. در اين سيستم، گردش آب گرم از درون شبكه اي از لوله هایی كه در زير كف نصب شده اند، حرارت را به آرامي توزيع مي كند.

   
 •  

گروه مهندسی ماریان تهویه